OPANUJ JĘZYK ZE MNĄ!

Już 75 000 Polaków porzuciło nudne i nieskuteczne metody nauki języków.

Czy nie pora, abyś do nich dołączył?

Brzmi jak żart. Ja sławnym poliglotą? I jednym z najlepszych lingwistów Europie? Przecież nie mam doktoratu z językoznawstwa, nie ukończyłem żadnego elitarnego uniwersytetu. Mówiąc szczerze, nigdy nie byłem asem językowym, a mój anglista twierdził, że prędzej on zostanie astronautą, niż ja zdam jakikolwiek egzamin z tego języka...

Nie miałem pieniędzy na prywatnych lektorów. Ani cierpliwości, by uczyć się po kilka godzin dziennie. Jak to więc możliwe, że uczeń tak przeciętny jak ja posługuje się biegle 20 językami?

Możesz pomyśleć, że zaraz poznasz niesamowitą historię, opisującą jak w jedną noc zamieniłem się w językowego geniusza. Ale nic z tego.

Prawda jest zupełnie inna. Nigdy nie byłem językowym Einsteinem i na pewno już nim nie zostanę. Ale to nie szkodzi. Bo wbrew temu, co mogłeś usłyszeć od nauczycieli, native speakerów albo specjalistów od nauki języka,

każdy z nas może bez trudu posługiwać się 2,3, a nawet 4 językami obcymi.

Co więcej, żeby nauczyć się nowego języka zupełnie od zera nie potrzebujesz:

 • talentu językowego,

 • drogich kursów językowych,

 • poświęcać każdej wolnej chwili na naukę – wystarczy max. 30 minut dziennie.

Skąd to wiem?
Pewnie nie czytasz na co dzień duńskiej prasy i nie oglądasz naszych programów telewizyjnych. Dlatego możesz mnie nie znać. Nazywam się Leo Anders i jestem specjalistą od neurolingwistyki. Ostatnie 15 lat poświęciłem na stworzenie ekspresowej formuły nauki języków obcych.

W trakcie moich badań sprawdziłem ponad 200 technik nauki języków. I na tej podstawie stworzyłem zupełnie nową metodę, która uznawana jest za jedną z najszybszych technik nauki języka na świecie.

Nauka bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez wysiłku

Tradycyjne metody nauki są nieskuteczne. Wkuwanie regułek. Uczenie się wyjątków i wielogodzinne powtarzanie konstrukcji gramatycznych – to nie pomoże Ci nauczyć się szybko języka. Lekcje w szkole przypominają bardziej tresurę niż prawdziwą naukę. To właśnie dlatego czasem uczysz się języka przez kilka lat, a i tak nie umiesz poprawnie złożyć dłuższych zdań.

Moja formuła jest inna. Nie znajdziesz jej w książkach. Książki uczą języka przez nudne wkuwanie. Ja uczę przez budowanie skojarzeń i schematów lingwistycznych. Dzięki temu używasz nowego języka w naturalny i automatyczny sposób. Nie wkuwasz go, tylko instalujesz w swoim mózgu.

To metoda stworzona dla wszystkich, którzy cenią swój czas i nie mają ochoty ślęczeć nad książkami. Jeśli chcesz być językoznawcą, nie trać na nią czasu. Jeśli zależy Ci na swobodnym używaniu języków w pracy lub za granicą, to lepiej dołącz do moich uczniów. Żeby skorzystać z mojej metody, nie musisz być uzdolniony językowo. Ja na pewno nie jestem.

Nauka ze mną to zupełnie inne doświadczenie. Dzięki niej:

1

zaczniesz swobodnie porozumiewać się w języku obcym po mniej niż 30 dniach,

2

nauczysz się nawet 200 nowych zwrotów dziennie,

3

nauczysz się języka bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez wysiłku,

4

będziesz cieszyć się każdą lekcją i nie zaznasz nudy,

5

opanujesz nowy język z taką łatwością, że będziesz chciał nauczyć się kolejnego.

O skuteczności tej metody świadczą nie tylko moje sukcesy, ale przede wszystkim osiągnięcia moich uczniów.

Jednym z nich jest Frederik Rasmussen, tłumacz przekładający na duński tajskie, koreańskie, a nawet japońskie artykuły do duńskich gazet. Oto jak Frederik podsumował moją metodę w wywiadzie dla czasopisma European Litterære Nyheter:

„Z Leo uczyłem się koreańskiego. Najbardziej zachwyciło mnie to, że zmienił proces nauki w czystą radość. Stosując jego metodę nauczyłem się mówić i czytać po koreańsku w zaledwie 16 dni. To naprawdę niesamowite!!!”

Stosowała ją także Mercedes Delgado, właścicielka firmy specjalizującej się w międzynarodowej sprzedaży hiszpańskich win.

„Uczę się języków już od czasu, gdy zaczęłam robić interesy z zagranicznymi wspólnikami. Przez ten czas brałam udział w dziesiątkach kursów i zajęć, ale nigdy nie wyniosłam z nich tyle, co z programu nauki języków Leo”

Wielu moich uczniów wielokrotnie próbowało nauczyć się języka i przegrywało. Dlatego przecierali oczy ze zdumienia, gdy w miesiąc z moją metodą osiągnęli więcej niż po kilku latach nauki w szkole.

Tak mój kurs ocenia Janusz Małecki, który dzięki niemu znalazł nową, dobrze płatną pracę.

„53-latek nauczył się norweskiego w miesiąc? Gdyby nie fakt, że to ja dokonałem tej sztuki, nigdy bym nie uwierzył... Dzięki solidnym podstawom języka znalazłem pracę w Norwegii i zarabiam 3 razy więcej niż przedtem”.

To nie koniec opowieści o sukcesach moich uczniów. Wciąż powstają nowe, każdego dnia. Są wśród nich historie ludzi, którzy nie znali żadnego języka, a także tych, którzy opanowali wcześniej jeden, dwa, a nawet trzy. Moja metoda działa na wszystkich – koniec i kropka.

Jak działa 4-tygodniowa formuła ekspresowej nauki języka

Moja metoda usprawnia proces zapamiętywania. W trakcie nauki nowych słówek jednocześnie pracuje lewa i prawa półkula mózgu. Przekaz słowny dociera do lewej półkuli, a towarzyszący mu obraz – prawej. Zapamiętujesz każde słowo albo zwrot za pomocą kilku zmysłów na raz (wzrok, słuch), dlatego robisz to błyskawicznie.

Co więcej, pogrupowałem cały materiał w specjalne sekcje – dzięki temu uczysz się słówek na zasadzie podobieństw. Każde z nich poznajesz od razu w naturalnym środowisku językowym, czyli w zdaniach. Nie ma sensu uczyć się samych słówek. Trzeba od razu ich używać - jeśli tego nie zrobisz, nigdy ich nie zapamiętasz.

A teraz najlepsze – tworząc swoją metodę odkryłem, że ludzki mózg szybciej zapamiętuję te słowa, których znaczenia nie zna. Dlatego najlepiej najpierw zobaczyć słówko, potem usłyszeć je w zdaniu, a dopiero na końcu dowiedzieć się, co oznacza. Tak właśnie uczyłeś się jako dziecko. Najpierw poznawałeś słowa, a dopiero później ich znaczenie. Dzięki temu w Twoim mózgu tworzyła się bardzo gęsta siatka skojarzeń, uniemożliwiająca zapominanie. Wykorzystanie tego mechanizmu budowania skojarzeń w trakcie nauki pozwala przyśpieszyć proces zapamiętywania 5-krotnie!!!

Każda z tych technik osobno daję spektakularne efekty, ale dopiero połączone razem w jedną formułę umożliwiają ekspresową naukę języka.

Ta formuła działa na 3 płaszczyznach:

 • LIKWIDUJE NIECHĘĆ DO NAUKI

  Silna motywacja jest kluczem do opanowania języków obcych. Korzystając z tej metody, przełamiesz niechęć do nauki. Każdy dzień przyniesie postępy, a dzięki temu będziesz mieć dużo większą ochotę na kolejną porcję ćwiczeń. Radość z poznawania języka będzie naturalnie rosła, a zniechęcenie do nauki zniknie.

 • POBUDZA MÓZG I PAMIĘĆ DO 5-KROTNIE WYDAJNIEJSZEJ PRACY

  Po kilku dniach poziom aktywacji Twojego mózgu i procesów pamięci zacznie nagle rosnąć. Wysoki poziom pobudzenia umysłu i wydajności pamięci ustatkuje się i będzie 5 razy wyższy niż obecnie.

 • AUTOMATYCZNIE PRZYSPIESZA NAUKĘ JĘZYKA OBCEGO

  Od momentu gdy rozpoczniesz naukę moją metodą, przyswajanie wybranego języka będzie automatyczne. Zadania pobudzają do pracy obie półkule mózgu, co sprawia, że w czasie nauki nową metodą powstaje nawet 15 razy więcej połączeń neuronowych niż podczas uczenia się tradycyjnym sposobem. Dzięki temu kolejne słowa są zapamiętywane lepiej i trwalej. Z czasem zaczniesz płynnie używać ich w mowie i piśmie, więc prawdopodobnie nie zauważysz, że ich zapamiętanie w ogóle wymagało nauki.

Nauka języków obcych z fiszkami Ling Fluent

Liczba poznawanych słów

TYDZIEŃ I

TYDZIEŃ II

TYDZIEŃ III

TYDZIEŃ IV

Tradycyjne matody nauki języków

Wykres 1. Skuteczność formuły Ling Fluent w porównaniu do tradycyjnych metod nauki.

Interaktywne fiszki zmuszą umysł do 3-krotnie lepszego zapamiętywania słów

Tym, co decyduje o super-skuteczności metody ekspresowej nauki języków, jest system interaktywnych fiszek. To multimedialne karty do nauki języka obcego za pomocą komputera, smartfona, tableta i innych urządzeń elektronicznych, umieszczone na platformie online. Zawarłem w nich wszystko, co pozwoliło mi samodzielnie nauczyć się 20 języków. Każda fiszka zawiera prezentację nowego słowa, a także dźwiękowe nagranie z prawidłową wymową wyrazu i przykład zastosowania go w zdaniu.

Kiedy oglądasz fiszkę, zmusza ona mózg do kojarzenia słów z każdym z powyższych elementów. Zamiast 1 połączenia skojarzeniowego „zapis słowa po polsku – zapis słowa w obcym języku”, które powstaje podczas tradycyjnego uczenia się listy słówek, w trakcie nauki z fiszkami mózg buduje aż 3 takie połączenia.

Błyskawicznie opanujesz angielski, niemiecki, hiszpański lub inny język

Wyobraź sobie zatem, że w Twoim umyśle powstaje mocna sieć oplatająca dany wyraz. Dzięki temu szybciej zapamiętujesz nowe słowa. Oprócz tego taką sieć trudno zniszczyć, więc naturalny proces zapominania jest kilkukrotnie spowolniony.

Już jeden dzień z systemem interaktywnych fiszek umieszczonych na platformie online pozwoli Ci przyswoić około 200 nowych słów. Natomiast ich regularne stosowanie pozwoli Ci na swobodną komunikację w obcym języku już po 30 dniach. Wielu z moich uczniów potrafi rozmawiać, żartować, a nawet kłócić się w obcym języku już po 2 tygodniach od rozpoczęcia nauki.

System, o którym mówię, i który ma udowodnioną, 5 razy wyższą wydajność niż tradycyjne metody nauczania języków, to multimedialna platforma fiszek interaktywnych Ling Fluent.

Używanie platformy online z fiszkami Ling Fluent:

 • JEST PROSTE

  Nie musisz mechanicznie wkuwać słówek ani korzystać ze specjalistycznych podręczników. Nie musisz dodatkowo wspomagać swojej pamięci i koncentracji. Jedyne co musisz, to korzystać z platformy Ling Fluent przez 30 minut dziennie, a wkrótce zaczniesz swobodnie porozumiewać się w nowym języku.

 • NATURALNIE POPRAWIA PRACĘ UMYSŁU

  Interaktywne fiszki nie tylko ułatwiają naukę języków obcych. Opierają się na naturalnych mechanizmach pamięci i skojarzeń, przez co zwiększają koncentrację i wydajność mózgu.

 • DAJE NATYCHMIASTOWE EFEKTY

  Wystarczy 1 dzień, abyś opanował aż 200 nowych słów i wyrażeń, zauważył pierwsze postępy i zwiększył swobodę, z jaką posługujesz się obcym językiem. Regularne korzystanie z platformy Ling Fluent sprawi, że błyskawicznie opanujesz angielski, niemiecki, hiszpański czy inny język i będziesz w stanie bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami.

To może być najskuteczniejsza metoda uczenia się języków obcych jaka kiedykolwiek powstała. Została przebadana przez ekspertów w dziedzinie procesów uczeni. Przetestowały ją także dziesiątki moich uczniów z Polski - w tym pani Dagmara z Gorzowa Wielkopolskiego.

„Mój mózg chłonie słówka jak gąbka”

Od ponad 5 lat próbuję nauczyć się niemieckiego, żeby mieć szansę na znalezienie lepszej pracy. Próbowałam już wszystkiego, kursów w popularnych szkołach językowych, samouczków, prywatnych lekcji z nauczycielem – bez efektów! Dopiero Ling Fluent okazało się strzałem w dziesiątkę!

Zrobiłam olbrzymie postępy już po tygodniu stosowania. Potrafię już poprowadzić krótką rozmowę i napisać e-maila. Mam wrażenie, że mój mózg chłonie nowe słówka jak gąbka!

Dagmara Urban
nauczyła się języka
niemieckiego w 4 tygodnie

„...każdy zacznie mówić w obcym języku”

Wmawiałam sobie, że w moim wieku to już nie ma się co brać za obce języki. Tym bardziej, że wykształcenie mam tylko zawodowe... Ale jak zobaczyłam artykuł o fiszkach, pomyślałam „A co mi szkodzi się pouczyć w domu, przecież nikt nie zobaczy”. I to był mój najlepszy pomysł odkąd jestem na emeryturze! Z Ling Fluent każdy zacznie mówić w obcym języku.

Maria Kocoń,
67 l.

„...sukces po latach zmagań z niemieckim”

Próbowałam już chyba wszystkich metod nauki niemieckiego i nic nie dawało efektów - dukałam słówka i zacinałam się na najprostszych zdaniach. A z Ling Fluent jest zupełnie inaczej, bo każdego dnia widzę u siebie postępy! Czuję, że wreszcie osiągnę sukces po 5 latach zmagań z niemieckim.

Aneta Kowalczyk,
33 l.

„...po 20 dniach nauki przestałam wstydzić się mówić”

To było moje trzecie podejście do nauki angielskiego. Nie byłam przekonana, że akurat platforma zadziała, ale miło mnie zaskoczyła. Słówka same wpadały do głowy i po 20 dniach nauki przestałam wstydzić się mówić po angielsku.

Edyta Ogoniewicz,
29 l.

„...metoda dla osób, którzy dbają o swój portfel”

Ja jestem oszczędny facet i każdy grosz oglądam kilka razy, zanim go wydam. Policzyłem sobie, ile kosztuje tradycyjna nauka niemieckiego. Wyszło mi, że takie kursy na platformie są kilkanaście razy tańsze, bo oszczędzam na drogich szkołach i podręcznikach. To metoda dla rozsądnych osób, którzy dbają o swój portfel!

Andrzej Zawadka,
58 l.

„Obsługa dziecinnie prosta”

Trochę się bałam, czy poradzę sobie z nauką na komputerze, ale niepotrzebnie! Obsługa platformy Ling Fluent jest dziecinnie prosta, opanowałam ją przy pierwszym podejściu. Nie denerwuję się niczym.

Krystyna Ilczuk,
65 l.

„...Wreszcie robię coś dla siebie!”

Dla mnie nauka włoskiego i hiszpańskiego to sposób na nudę, ale nie tylko. W ten sposób trenuję mój umysł i dzięki temu zachowuję pełną sprawność myślenia. Przy okazji dbam o pamięć i koncentrację. Wreszcie robię coś dla siebie!

Janina Nowaczek,
71 l.

Pamiętaj, że ten sposób, tak samo jak każda, nawet dużo droższa metoda, nie zadziała na wszystkich. Niektórzy ludzie nie dbają o regularne utrwalanie postępów i ten sposób nie jest dla nich.

Jestem jednak tak zadowolony z platformy online z fiszkami interaktywnymi Ling Fluent, że daję taką gwarancję:

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie zaczniesz swobodnie mówić w obcym języku po 4 tygodniach korzystania z platformy albo z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony – po prostu zgłoś to telefonicznie konsultantowi. Na zgłoszenie reklamacji masz aż 60 dni od daty rozpoczęcia nauki z platformą (aktywowania kursu). W odpowiedzi otrzymasz zwrot pieniędzy – szybko i sprawnie.

Jak najszybciej uzyskać dostęp do platformy multimedialnej fiszek Ling Fluent i dodatkowo zaoszczędzić?

Formuła platformy online z fiszkami pozwala zapamiętywać nowe słowa 5 razy lepiej i trwalej, ponieważ została oparta na wyjątkowej metodzie budowania trwałych sieci skojarzeniowych. Odkrycie metody jest wynikiem badań naukowych w zakresie procesów pamięciowych. Jej opracowanie pochłonęło wiele lat pracy, dlatego wartość fiszek jest tak wysoka.

Chcę, by szansę na skorzystanie z tej nowoczesnej metody nauki dostało jak najwięcej osób. Dlatego gwarantuję, że jeśli zamówisz dostęp do platformy interaktywnej online, otrzymasz go już po 1 dniu. To nie wszystko! Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie dostępu do platformy Ling Fluent teraz, a otrzymasz ZNIŻKĘ 53%.

Jeśli skorzystasz z tego rabatu, cena dla Ciebie za dostęp do platformy on-line z fiszkami - zamiast 446 zł - wyniesie zaledwie 206 zł.

To niezwykle korzystna oferta. Spójrz tylko, ile oszczędzisz, jeśli wybierzesz platformę z interaktywnymi fiszkami zamiast tradycyjnych metod nauki języków!

Koszty

Rezultaty po
4 tygodniach

Oszczędności

Tradycyjna nauka w szkole językowej

Zajęcia w szkole językowej - cena 30 godzin lekcyjnych (w tym cena wynajmu sal lekcyjnych, pensja lektora, opłaty za media) – kilka tysięcy PLN
Komplet podręczników – co najmniej 200,00 PLN

Poznanie podstawowych słów i zwrotów

0 zł

Interaktywne fiszki Ling Fluent

Zaledwie 206 zł za całodobowy dostęp do platformy on-line z fiszkami

Swobodne posługiwanie się wybranym językiem obcym

Od 1063,00 do 2063,00 PLN

Tradycyjna nauka w szkole językowej

Koszty

Zajęcia w szkole językowej - cena 30 godzin lekcyjnych (w tym cena wynajmu sal lekcyjnych, pensja lektora, opłaty za media) – kilka tysięcy PLNKomplet podręczników – co najmniej 200,00 PLN

Rezultaty po
4 tygodniach

Swobodne posługiwanie się wybranym językiem obcym

Oszczędności

0 zł

Interaktywne fiszki Ling Fluent

Koszty

Zaledwie 206 zł za nieograniczony dostęp do platformy on-line z fiszkami

Rezultaty po
4 tygodniach

Poznanie podstawowych słów i zwrotów

Oszczędności

Od 1063,00 do 2063,00 PLN

WAŻNE: To jednorazowa promocja, która przysługuje Ci tylko przy pierwszym odwiedzeniu strony. Później cena ulegnie zmianie.

UWAGA

Postępuj wg poniższych instrukcji, aby zamówić dostęp do multimedialnej platformy fiszek interaktywnych Ling Fluent.

1

Kliknij w „Rozpocznij naukę języka" i wypełnij formularz zamówienia, który wyświetli się na następnej stronie.

2

Dostęp do multimedialnej platformy on-line, na której umieszczone są fiszki Ling Fluent otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia.

3

Zaloguj się na platformę i oceń, w jakim stopniu fiszki spełniają Twoje oczekiwania.

4

Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, otrzymasz zwrot pieniędzy - bez przeciągających się formalności

Jestem osobiście przekonany, że będziesz bardziej niż zadowolony. Prawdę mówiąc spodziewam się, że będziesz zachwycony. Myślę, że nauczysz się wybranego języka obcego szybciej i łatwiej, niż się spodziewasz.

Powodzenia,
Leo Anders

Dostęp do interaktywnych fiszek do nauki języka obcego, umieszczonych na multimedialnej platformie on-line

206 zł

446 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 240 zł, otrzymaj gwarancję satysfakcji.
Jutro promocja przepada.

ZACZEKAJ ... Kliknij
Przycisk
"Pozostań na tej stronie" lub "Anuluj"